baner

Stretnutie NR OFS - január 2018

V sobotu 27. januára 2018 sa v kapucínskom kláštore v Žiline uskutočnilo stretnutie členov Národnej rady OFS.

Čítať ďalej: Stretnutie NR OFS - január 2018

Stretnutie NR OFS - november 2017

V sobotu 25. novembra 2017, na sviatok sv. Kataríny Alexandrijskej, sa stretli členovia národnej rady OFS na svojom rokovaní, v súlade s plánom stretnutí vo františkánskom kláštore v Bratislave.

Čítať ďalej: Stretnutie NR OFS - november 2017

Info z Národnej rady OFS

Prvé tohtoročné stretnutie Národnej rady OFS sa uskutočnilo 28. januára v Bratislave. V uliciach nášho hlavného mesta kraľovalo mimoriadne studené počasie. Nepríjemný mráz našťastie nemal prístup do františkánskeho kostola, kde sa účastníci stretnutia zúčastnili na svätej omši. Po spoločnej eucharistickej hostine sa rada presunula do spoločenských priestorov kláštora, kde sa venovala svojim pracovným povinnostiam. 

Čítať ďalej: Info z Národnej rady OFS

CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE OFS 2017

NR OFS vás srdečne pozýva na celoslovenské stretnutie Františkánskeho svetského rádu v Levoči. Stretnutie sa uskutoční v bazilike na Mariánskej hore dňa 15. júla 2017. Dávame do pozornosti program a pokyny k stretnutiu, s možnosťou zabezpečenia ubytovania.

Čítať ďalej: CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE OFS 2017

Závery Národnej volebnej kapituly 2016

Na VII. Národnej volebnej kapitule OFS v Melčiciach boli prítomnými delegátmi schválené Závery z NVK OFS. Zodpovednosť za plnenie jednotlivých bodov tohto záverečného dokumentu bola uložená jednotlivým členom novovzniknutej Národnej rady.

Čítať ďalej: Závery Národnej volebnej kapituly 2016